Finanční asistentka

Baví Vás administrativa, finance a rádi pracujete v týmu? Pak do týmů hledáme právě Vás!

Co Vás čeká?

  • Komunikace s externím účetním oddělením
  • Vedení pokladny
  • Evidence v programu schvalování a kontrola formální správnosti dokladů
  • Spolupráce s ostatními odděleními.
  • Administrativní podpora oddělení.
  • Operativní úkoly oddělení.

Co nabízíme?

  • Velká možnost profesního růstu! Pokud ti to půjde dobře, budeme rádi, když se více zapojíš do účetního chodu firmy.
  • Zázemí stabilní a prestižní společnosti.
  • Příjemný pracovní kolektiv a firemní akce.
  • Plánovaný nástup – ihned.
  • Motivující ohodnocení s možností prémií.
  • Práce na plný úvazek.
  • Mobilní telefon, notebook.
  • Příspěvek na stravování, home office, sick days.

Co požadujeme?

  • Komunikační dovednosti, reprezentativní a příjemné vystupování.
  • Spolehlivost, samostatnost, analytické a organizační dovednosti.
  • Řidičský průkaz sk. “B” - aktivní řidič.
  • Znalost práce na PC - MS Office.
  • Pracovní nasazení, chuť učit se novým věcem.
  • Znalost AJ výhodou.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na níže uvedený kontakt.
Také si prosím pozorně přečtěte následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem:

"Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu (motivačního dopisu a příloh) dávám souhlas k jejich zpracování, shromažďování a uchování v databázi osobních údajů společnosti iNELS Professional, s.r.o., prostřednictvím zpracovatele osobních údajů iNELS Professional, s.r.o., v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, za účelem mé účasti ve výběrovém řízení na pracovní pozici v uvedené společnosti, a to na dobu neurčitou, tj. do odvolání tohoto souhlasu."

Dominika Vančová
Mobil +420 770 177 842
E-mail vancova@inels.cz

Jste ten pravý člověk pro nás? Chceme Vás do týmu. Ozvěte se nám také prostřednictvím tohoto formuláře.

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.