Vstupem na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies.
Souhlasím

Jiří Konečný finalistou EY Podnikatel roku 2016

Zakladatel a majitel holdingu ELKO EP Jiří Konečný se umístil mezi 5 nejúspěšnějšími podnikateli ČR v rámci soutěže Podnikatel Roku 2016, kterou již od roku 1986 pořádá společnost EY.

Tento úspěch není jen mým příběhem, ale společným dílem všech zaměstnanců, kolegů a zákazníků, bez kterých by společnost neexistovala a já si tak nemohl plnit své vize“ dodal Jiří Konečný bezprostředně po vyhlášení výsledků. 

Vítězem letošního ročníku se stal Petr Chmela, spolumajitel firmy TESCOMA.

EY Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year) je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele. Soutěž EY Podnikatel roku je koncipována jako mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná. Vítěze vybírá nezávislá porota složená především z předcházejících vítězů soutěže. V současné době se jako jediná světově uznávaná soutěž svého druhu pravidelně vyhlašuje již téměř v 60 zemích na šesti kontinentech.

Více informací o průběhu soutěže můžete získat na odkaze článku idnes.cz

Fotografie a videa ze slavnostního večera naleznete rovněž i na webových stránkách www.podnikatelroku.cz v sekci „Média“.

Medailonek si prohlédněte zde:

 

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

phone icon
+ 420 800 100 671

© 2017 iNELS Professional | Všechna práva vyhrazena | Inteligentní elektroinstalace | Chytrý domov

Realizace: Logo DG Studia