Zúčastnili jsme se mezinárodního veletrhu ISE 2018

Na prestižní akci se i tentokrát podílely největší špičky v oboru audiovizuální techniky, automatizace a integračních systémů. Návštěvníky našeho stánku jsme upoutali zejména inovativními řešeními pro chytré budovy a smart city iNELS Air. Největší pozornost z této produktové řady na sebe strhlo chytré pouliční osvětlení. Novinku v podobě stmívacího senzoru AirSOU-100, který umí snímat intenzitu okolního světla a pružně na ni reagovat, obdivovaly stovky odborníků ze všech koutů světa. Pro veletrh ISE jsme ho doplnili oboustranným komunikačním modulem AirSLC-100, meteostanicí, senzorem kvality vzduchu a prachusolárním panelem a Wi-Fi hotspotem. Jednotlivá připojená zařízení se však mohou lišit dle individuálních potřeb a přání zákazníka, do systému je možné dále napojit kamery pro monitoring dopravy, platební terminál, informační panel, SOS tlačítko a mnoho dalšího.

Uznání vzbudil i elegantní iNELS Touch Panel, který svede řídit chytré elektroinstalace z jediného místa. Jednotka v podobě desetipalcového dotykového panelu běží na dvoujádrovém procesoru ARM Cortex-A7 s operační paměti 1GB DDR3. V neposlední řadě zaujal i výkonný řídicí systém iNELS JACE, který je plně kompatibilní s BMS platformou a nabízí skvělé řešení pro kancelář, hotely i restaurace a neztratí se ani ve velkých výrobních a skladových halách.

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se v průběhu veletrhu zastavili na našem stánku, a těšíme se na příští rok.

Technologický veletrh Integrated Systems Europe se v Nizozemí koná od roku 2004 a patří mezi vrcholné evropské akce. Loni se jej zúčastnilo přes 73 tisíc návštěvníků. Ve 14 halách jim vystavovatelé pravidelně nabízí novinky z oblasti audiovizuální techniky, smart technologií nebo elektromobility. 

Katalog s nejčerstvějšími novinkami prezentovanými na výstavě ISE si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.