Vstupem na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies.
Souhlasím

iNELS - hotelové řešení

Společnost iNELS dlouhodobě poskytuje prvotřídní řešení pro hotelové komplexy po celém světě. Mezi naše nejvýznamnější klienty patří resorty typu Marriott, Mövenpick, Kempinski a mnoho dalších. Můžete shlédnout více hotelových realizací zde .

Jedním z nabízených produktů jsou skleněné dotykové ovládací panely. Ty si zákazníci mohou zvolit v nejrůznějších barevných i funkčních provedeních, dle svých vlastních požadavků. Mohou si vybírat libovolné osazení komponenty, stejně tak potisk ikon, proto je ovládání komfortní a zcela intuitivní. Ovladače si s hosty skutečně rozumí. 

Co mimo jiné nabízíme: 

  • chytrá řídící jednotka EHT3 - kromě řízení teploty, světel, žaluzií a ovládání audiovizuálních prvků umožňuje jedním tlačítkem informovat hotelový personál, že si zrovna nepřejete být rušen, případně že už můžete být rušen a potřebujete poklidit. 
  • ovládací bedside panel GBP3 – z jednoho místa vám zajistí ovládání světel, televize, centrální vypínání, navíc přidá zásuvku a dva USB konektory. K dostání je v mnoha barevných provedeních včetně kouřové a bílé.
  • pokojový termoregulátor GRT3-50/B – centrální ovladač teploty v elegantním černém nebo bílém provedení. Na moderním OLED displeji nabízí různé varianty řízení teplot. Lze ovládat i přes chytrý telefon, tablet nebo TV.

Pro více informací o produktech navštivte naše webové stránky www.inels.cz. Rádi vám poradíme. 

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

phone icon
+ 420 800 100 671

© 2017 iNELS Professional | Všechna práva vyhrazena | Inteligentní elektroinstalace | Chytrý domov

Realizace: Logo DG Studia