Galavečer s vyhlášením vítězů HOF Awards 2018

V prosinci minulého roku jsme Vám přinesli zprávu o úspěchu firmy iNELS v soutěži CIJ Awards. Dnes rádi oznamujeme, že ve čtvrtek 5. dubna se v Pražském hotelu Marriot uskutečnil galavečer vítězů pod názvem Hall of Fame Awards 2018, kde se ELKO EP představilo v konkurenci firem z Evropy i celého světa.

Podařilo se nám splnit hlavní cíl, představit v dobrém světle naše řešení a navázat co nejvíce kontaktů. Celého večera se zúčastnilo více než devadesát finalistů a stovky inspirativních hostů, kterým jsme představili systém iNELS Industry, určený pro továrny a průmyslové haly. Zde zajišťujeme efektivní kontrolu všech prvků, především osvětlení, a to díky instalaci snímačů intenzity světla. Ty pomáhají udržovat stabilní úroveň světla v daném prostoru v závislosti na denní době a síle venkovního svitu. To vede k vyšší efektivitě a nižším nákladům provozovatele.

 

Napište nám

iNELS Group
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

+ 420 277 000 700

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů.