Vstupem na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies.
Souhlasím

Chytré bydlení v realizacích - inspirace pro váš dům i byt

Přemýšlíte o chytrém bydlení neboli inteligentní elektroinstalaci? Hledáte příklady z praxe či možnosti využití pro váš dům či byt? Chcete mít dům pod kontrolou, uspořit na provozu domácnosti a užívat si pohodlí? Pak jste na správném místě. Připravili jsme ukázky dvou realizací, které vás budou inspirovat!

Chytré bydlení v domě krytém zeminou:
V celém objektu jsou aplikována technická a technologická řešení, která zvyšují enviromentální využitelnost a současně snižují energetickou náročnost stavby. Vytápění objektu je primárně řešeno využitím zbytkového tepla rekuperací a dotápěním pomocí tepelného čerpadla propojeného na teplovodní podlahové topení. Ohřev TUV je řešen kumulačním zásobníkem s napojením na tepelné čerpadlo, navíc s možností propojení na solární předehřev.

  

Byt v pražské Jakubské ulici
Zvláštností apartmánu je průhledná koupelna umístěná uprostřed bytu. Kdo má rád více soukromí, opět pouhým stiskem tlačítka „privacy“ ho bude mít. Skleněné příčky koupelny se zabarví, závěsy zatáhnou a rozsvítí se příjemné osvětlení. Při odchodu se vše vrátí do původního stavu a navíc se zvýší úroveň ventilace. V apartmánu je možné všechna zařízení ovládat pomocí skleněných dotykových ovladačů a tabletu.

  

Více informací naleznete v inzerci (článek bydlení.cz).

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Kolbenova 942/38a, 190 00, Praha 9 - Vysočany

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

phone icon
+ 420 800 100 671

© 2017 iNELS Professional | Všechna práva vyhrazena | Inteligentní elektroinstalace | Chytrý domov

Realizace: Logo DG Studia