Vstupem na tuto stránku souhlasíte s používáním cookies.
Souhlasím

Ať je zima nebo mráz, s iHC se topí snáz

S příchodem zimy jistě oceníte pomoc s vytápěním. O teplo vašeho domova se dokážou postarat naše produkty a aplikace iNELS Home Control, s jejíž pomocí ovládáte vytápění vzdáleně. 

Z vašeho chytrého telefonu zadáte do aplikace iHC pokyn, který zpracuje chytrá krabička eLAN-RF-003 a předá ho bezdrátové termohlavici RFATV-1. Ta svým senzorem hlídá teplotu v místnosti a na základě pokynů otevírá nebo zavírá ventil radiátoru. Zajišťuje také funkci hlídání otevřeného okna – při otevření a náhlé změně teploty ventil automaticky zavírá. Takto můžete najednou kontrolovat až třicet termohlavic RFATV-1 a nastavit si pět topných programů do jednoho dne. To znamená, že si den můžete rozdělit na časové zóny – po ránu si přitopit pro příjemnější vstávání, k večeru zase teplotu snížit, ať neusnete hned se začátkem filmu. Víkendový režim je také zcela ve Vaší režii.

Pokud nejste příznivci mobilních aplikací a chcete raději automatickou regulaci vytápění, pořiďte si regulátor teploty RFTC-50G. Ten měří teplotu v prostoru a na základě nastaveného programu vysílá povel k vytápění/chlazení. Toto řešení je vhodné pro přídavné zdroje tepla, například pro topné žebříky nebo elektrické přímotopy, zapojené do spínané zásuvky RFSC-61.

Druhou variantu automatické regulace představuje ovládací dotyková jednotka RF Touch společně se spínacím prvkem RFSTI-11B. Toto systémové řešení je vhodné na ovládání podlahového topení, ať už elektrického, nebo teplovodního.

S aplikací iNELS Home Control a chytrou krabičkou eLAN-RF-003, se nemusíte omezovat jen na vytápění. Zcela jednoduše můžete regulovat také osvětlení, ovládat garážová vrata, žaluzie, ventilátory, bezpečnostní kamery nebo audio video zařízení. Získáte tak pro Váš domov neocenitelného pomocníka a ulehčíte si spoustu práce. 

Více informací o námi nabízených bezdrátových řešeních naleznete na našich webových stránkách.

Kontaktujte nás

iNELS Professional, s.r.o.
Rohanské nábřeží 671/15, Karlín, 186 00 Praha 8

IČO: 04488032
Společnost je vedená u Městského soudu v Praze pod spisovnou značkou  C 248497

phone icon
+ 420 800 100 671

© 2017 iNELS Professional | Všechna práva vyhrazena | Inteligentní elektroinstalace | Chytrý domov

Realizace: Logo DG Studia